Wait, What? backdrop
```
Wait, What? dizi posteri
Dizi 📅 2018 ⭐ 7.0 IMDB (1 oy)

Wait, What?

KomediTalk
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi05.02.2018
📡 DurumReturning Series
📺 Sezon4 Sezon / 47 Bölüm
📡 KanalWOW Presents Plus
🌍 Yapım ÜlkesiUnited States of America

OYUNCULAR

Derrick Barry oyuncu fotoğrafı

Derrick Barry

Self

Kimora Blac oyuncu fotoğrafı

Kimora Blac

Self

TÜRKİYE'DE NEREDE İZLENİR?

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

WAIT, WHAT? HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Wait, What? dizisini Türkiye'de WOW Presents Plus üzerinden izleyebilirsiniz. 2018 yılında yayına giren IMDB'de 7.0/10 puan alan bu dizi, Türkiye'deki streaming platformlarında yerini almıştır.

Wait, What? izlemek için WOW Presents Plus aboneliğinizin olması yeterlidir.

WAIT, WHAT? NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Wait, What? şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor. WOW Presents Plus üzerinden izleyebilirsiniz.

WAIT, WHAT? AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Wait, What? şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

WAIT, WHAT? DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Wait, What? şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

Tüm platformları karşılaştırmak için platform karşılaştırma sayfamıza göz atın.

SIK SORULAN SORULAR

Wait, What? hangi platformda izlenir? +

Wait, What?, Türkiye'de WOW Presents Plus üzerinden izlenebilir.

Wait, What? Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Wait, What? Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Wait, What? Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Wait, What? ne zaman çıktı? +

05.02.2018 tarihinde yayına girdi.

Wait, What? kaç dakika/bölüm? +

4 sezon, 47 bölümden oluşmaktadır.

Wait, What? ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Wait, What? gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```