```
Trauma Industries film posteri
Film 📅 2017 ⏱️ 13dk

Trauma Industries

Bilim-Kurgu
🎬 YönetmenJethro Massey
✍️ SenaristJethro Massey
🌍 Orijinal DilFransızca
📅 Yayın Tarihi09.12.2017
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıLocal Films

OYUNCULAR

👤

Jolhan Martin

The boy

👤

Jacques Colin

The manager

👤

Gala Besson

The mother

Ambre Hasaj oyuncu fotoğrafı

Ambre Hasaj

The little girl

👤

Alexandre Martins

The father

Natasha Cashman oyuncu fotoğrafı

Natasha Cashman

The management assistant

Béatrice Clement oyuncu fotoğrafı

Béatrice Clement

The management assistant

Emma Chaibedra oyuncu fotoğrafı

Emma Chaibedra

The guilty woman

Nicolas Merle oyuncu fotoğrafı

Nicolas Merle

Security Worker

👤

Eoghan Fehr

Security worker

PLATFORM BİLGİSİ

Trauma Industries şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

TRAUMA INDUSTRIES HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Trauma Industries şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

TRAUMA INDUSTRIES NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Trauma Industries şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

TRAUMA INDUSTRIES AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Trauma Industries şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

TRAUMA INDUSTRIES DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Trauma Industries şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Trauma Industries hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Trauma Industries Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Trauma Industries Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Trauma Industries Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Trauma Industries ne zaman çıktı? +

09.12.2017 tarihinde yayına girdi.

Trauma Industries kaç dakika/bölüm? +

13dk sürmektedir.

Trauma Industries ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Trauma Industries gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```