```
The Planter film posteri
Film 📅 1917 ⏱️ 1s 40dk

The Planter

Dram
🎬 YönetmenThomas N. Heffron
✍️ SenaristHarry C. Drum, Herman Whitaker
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi12.11.1917
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıNevada Motion Picture Corporation
🌍 Yapım ÜlkesiUnited States of America

OYUNCULAR

Tyrone Power Sr. oyuncu fotoğrafı

Tyrone Power Sr.

Ludwig Hertzer

Harry Davenport oyuncu fotoğrafı

Harry Davenport

Short

Lamar Johnstone oyuncu fotoğrafı

Lamar Johnstone

David Mann

👤

Pat Hartigan

Andy Meagher

Lottie Kruse oyuncu fotoğrafı

Lottie Kruse

Kate Sommers

👤

Carmen Phillips

👤

Mrs. Tyrone Power

Consuela

👤

Lucille King

Andrea

👤

Mabel Wiles

Patricia

👤

Pearl Elmore

Señora Morales

PLATFORM BİLGİSİ

The Planter şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

THE PLANTER HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

The Planter şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

THE PLANTER NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, The Planter şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

THE PLANTER AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, The Planter şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

THE PLANTER DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, The Planter şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

The Planter hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

The Planter Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

The Planter Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

The Planter Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

The Planter ne zaman çıktı? +

12.11.1917 tarihinde yayına girdi.

The Planter kaç dakika/bölüm? +

1s 40dk sürmektedir.

The Planter ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

The Planter gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```