```
The Emperor's New Clothes film posteri
Film 📅 2015 ⭐ 6.4 IMDB (32 oy) ⏱️ 1s 47dk

The Emperor's New Clothes

Belgesel
🎬 YönetmenMichael Winterbottom
✍️ SenaristRussell Brand, Michael Winterbottom
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi24.04.2015
📡 DurumReleased
🌍 Yapım ÜlkesiFrance, United Kingdom, United States of America

OYUNCULAR

Russell Brand oyuncu fotoğrafı

Russell Brand

Self

George W. Bush oyuncu fotoğrafı

George W. Bush

Self (archive footage)

David Cameron oyuncu fotoğrafı

David Cameron

Self (archive footage)

Jean-Paul Belmondo oyuncu fotoğrafı

Jean-Paul Belmondo

Self (archive footage)

Bill de Blasio oyuncu fotoğrafı

Bill de Blasio

Self (archive footage)

Bernie Ecclestone oyuncu fotoğrafı

Bernie Ecclestone

Self (archive footage)

Alan Greenspan oyuncu fotoğrafı

Alan Greenspan

Self (archive footage)

Michael Heseltine oyuncu fotoğrafı

Michael Heseltine

Self (archive footage)

Adolf Hitler oyuncu fotoğrafı

Adolf Hitler

Self (archive footage)

John F. Kennedy oyuncu fotoğrafı

John F. Kennedy

Self (archive footage)

PLATFORM BİLGİSİ

The Emperor's New Clothes şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

THE EMPEROR'S NEW CLOTHES HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

The Emperor's New Clothes şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

THE EMPEROR'S NEW CLOTHES NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, The Emperor's New Clothes şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

THE EMPEROR'S NEW CLOTHES AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, The Emperor's New Clothes şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

THE EMPEROR'S NEW CLOTHES DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, The Emperor's New Clothes şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

The Emperor's New Clothes hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

The Emperor's New Clothes Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

The Emperor's New Clothes Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

The Emperor's New Clothes Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

The Emperor's New Clothes ne zaman çıktı? +

24.04.2015 tarihinde yayına girdi.

The Emperor's New Clothes kaç dakika/bölüm? +

1s 47dk sürmektedir.

The Emperor's New Clothes ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

The Emperor's New Clothes gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```