Mrs. Deshpande backdrop
```
Mrs. Deshpande dizi posteri
Dizi 📅 2025 ⭐ 5.0 IMDB (2 oy)

Mrs. Deshpande

Suç
🌍 Orijinal DilHintçe
📅 Yayın Tarihi19.12.2025
📡 DurumEnded
📺 Sezon1 Sezon / 6 Bölüm
📡 KanalJioHotstar
🏢 YapımcıApplause Entertainment, Kukunoor Movies
🌍 Yapım ÜlkesiIndia

OYUNCULAR

Madhuri Dixit oyuncu fotoğrafı

Madhuri Dixit

Seema Deshpande (Mrs. Deshpande)

Siddharth Chandekar oyuncu fotoğrafı

Siddharth Chandekar

ACP Tejas Phadke

Priyanshu Chatterjee oyuncu fotoğrafı

Priyanshu Chatterjee

Arun Khatri

Diksha Juneja oyuncu fotoğrafı

Diksha Juneja

Tanvi

👤

Nimisha Nair

Divya

👤

Pradeep Welankar

Ajoba

Kavin Dave oyuncu fotoğrafı

Kavin Dave

Hosh

👤

Kenneth Desai

Jehaan Daruwala

👤

Umakant Patil

Omkar

👤

Hardik Soni

Imran

PLATFORM BİLGİSİ

Mrs. Deshpande şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

MRS. DESHPANDE HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Mrs. Deshpande şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

MRS. DESHPANDE NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Mrs. Deshpande şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

MRS. DESHPANDE AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Mrs. Deshpande şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

MRS. DESHPANDE DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Mrs. Deshpande şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Mrs. Deshpande hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Mrs. Deshpande Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Mrs. Deshpande Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Mrs. Deshpande Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Mrs. Deshpande ne zaman çıktı? +

19.12.2025 tarihinde yayına girdi.

Mrs. Deshpande kaç dakika/bölüm? +

1 sezon, 6 bölümden oluşmaktadır.

Mrs. Deshpande ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Mrs. Deshpande gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```