```
Mitrea Cocor film posteri
Film 📅 1952 ⭐ 8.7 IMDB (3 oy) ⏱️ 1s 50dk

Mitrea Cocor

Dram
🎬 YönetmenMarieta Sadova
🌍 Orijinal DilRO
📅 Yayın Tarihi01.01.1952
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıStudioul Cinematografic București
🌍 Yapım ÜlkesiRomania

OYUNCULAR

Septimiu Sever oyuncu fotoğrafı

Septimiu Sever

Mitrea Cocor

Aurelia Sorescu oyuncu fotoğrafı

Aurelia Sorescu

Nastasia

Toma Dimitriu oyuncu fotoğrafı

Toma Dimitriu

Stoica Cernet

George Manu oyuncu fotoğrafı

George Manu

Costel Florea

Dem Savu oyuncu fotoğrafı

Dem Savu

Ghita Lungu

Maria Voluntaru oyuncu fotoğrafı

Maria Voluntaru

Uta

Titus Lapteș oyuncu fotoğrafı

Titus Lapteș

Nita logofatul

👤

Ion Henter

Malacu

👤

Nicolae Tomazoglu

Triglea

Ion Talianu oyuncu fotoğrafı

Ion Talianu

Lt. col. Paladi

PLATFORM BİLGİSİ

Mitrea Cocor şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

MITREA COCOR HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Mitrea Cocor şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

MITREA COCOR NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Mitrea Cocor şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

MITREA COCOR AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Mitrea Cocor şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

MITREA COCOR DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Mitrea Cocor şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Mitrea Cocor hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Mitrea Cocor Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Mitrea Cocor Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Mitrea Cocor Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Mitrea Cocor ne zaman çıktı? +

01.01.1952 tarihinde yayına girdi.

Mitrea Cocor kaç dakika/bölüm? +

1s 50dk sürmektedir.

Mitrea Cocor ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Mitrea Cocor gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```