Miss Call backdrop
```
Miss Call film posteri
Film 📅 2021 ⏱️ 2s 22dk

Miss Call

🎬 YönetmenRavi Kinagi
✍️ SenaristN.K. Salil
🌍 Orijinal DilBN
📅 Yayın Tarihi26.02.2021
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıSurinder Films
🌍 Yapım ÜlkesiIndia

OYUNCULAR

Soham Chakraborty oyuncu fotoğrafı

Soham Chakraborty

Krishna

Rittika Sen oyuncu fotoğrafı

Rittika Sen

Leela

Supriyo Dutta oyuncu fotoğrafı

Supriyo Dutta

Krishna's father

Shantilal Mukherjee oyuncu fotoğrafı

Shantilal Mukherjee

Police Inspector

Prodip Dhar oyuncu fotoğrafı

Prodip Dhar

Suchismita oyuncu fotoğrafı

Suchismita

Buddhadeb Bhattacharjee oyuncu fotoğrafı

Buddhadeb Bhattacharjee

Reshmi Sen oyuncu fotoğrafı

Reshmi Sen

Leela's mother

PLATFORM BİLGİSİ

Miss Call şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

MISS CALL HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Miss Call şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

MISS CALL NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Miss Call şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

MISS CALL AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Miss Call şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

MISS CALL DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Miss Call şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Miss Call hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Miss Call Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Miss Call Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Miss Call Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Miss Call ne zaman çıktı? +

26.02.2021 tarihinde yayına girdi.

Miss Call kaç dakika/bölüm? +

2s 22dk sürmektedir.

Miss Call ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Miss Call gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```