Kur ndahesh nga shokët backdrop
```
Kur ndahesh nga shokët film posteri
Film 📅 1986 ⭐ 10.0 IMDB (1 oy) ⏱️ 53dk

Kur ndahesh nga shokët

Dram
🎬 YönetmenPetrit Llanaj
🌍 Orijinal DilSQ
📅 Yayın Tarihi30.04.1986
📡 DurumReleased
🌍 Yapım ÜlkesiAlbania

OYUNCULAR

Kadri Roshi oyuncu fotoğrafı

Kadri Roshi

Islami

👤

Jul Nenshati

Namiku

Shpresa Bërdëllima oyuncu fotoğrafı

Shpresa Bërdëllima

Zana

Ferdinand Radi oyuncu fotoğrafı

Ferdinand Radi

Bateristi

Vasillaq Vangjeli oyuncu fotoğrafı

Vasillaq Vangjeli

Klarinetisti

Antoneta Papapavli oyuncu fotoğrafı

Antoneta Papapavli

nena e Zanes

PLATFORM BİLGİSİ

Kur ndahesh nga shokët şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KUR NDAHESH NGA SHOKëT HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Kur ndahesh nga shokët şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

KUR NDAHESH NGA SHOKëT NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Kur ndahesh nga shokët şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

KUR NDAHESH NGA SHOKëT AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Kur ndahesh nga shokët şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

KUR NDAHESH NGA SHOKëT DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Kur ndahesh nga shokët şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Kur ndahesh nga shokët hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Kur ndahesh nga shokët Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Kur ndahesh nga shokët Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Kur ndahesh nga shokët Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Kur ndahesh nga shokët ne zaman çıktı? +

30.04.1986 tarihinde yayına girdi.

Kur ndahesh nga shokët kaç dakika/bölüm? +

53dk sürmektedir.

Kur ndahesh nga shokët ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Kur ndahesh nga shokët gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```