```
将军请自重 dizi posteri
Dizi 📅 2026 ⭐ 8.0 IMDB (1 oy)

将军请自重

🌍 Orijinal DilÇince
📅 Yayın Tarihi15.05.2026
📡 DurumReturning Series
📺 Sezon1 Sezon / 2 Bölüm

OYUNCULAR

Cai Xinyang oyuncu fotoğrafı

Cai Xinyang

梁雯晶 oyuncu fotoğrafı

梁雯晶

聂小舟 oyuncu fotoğrafı

聂小舟

PLATFORM BİLGİSİ

将军请自重 şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

将军请自重 HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

将军请自重 şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

将军请自重 NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, 将军请自重 şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

将军请自重 AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, 将军请自重 şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

将军请自重 DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, 将军请自重 şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

将军请自重 hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

将军请自重 Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

将军请自重 Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

将军请自重 Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

将军请自重 ne zaman çıktı? +

15.05.2026 tarihinde yayına girdi.

将军请自重 kaç dakika/bölüm? +

1 sezon, 2 bölümden oluşmaktadır.

将军请自重 ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```