Ο στραγγαλιστής της Συγγρού backdrop
```
Ο στραγγαλιστής της Συγγρού film posteri
Film 📅 1989 ⭐ 8.0 IMDB (1 oy) ⏱️ 1s 30dk

Ο στραγγαλιστής της Συγγρού

SuçGerilimKorku
🎬 YönetmenΔημήτρης Τζελάς
✍️ SenaristΑλέξανδρος Διαμαντής
🌍 Orijinal DilEL
📅 Yayın Tarihi12.04.1989
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıScorpios Home Video, Nea Dynami Video
🌍 Yapım ÜlkesiGreece

OYUNCULAR

Απόστολος Σουγκλάκος oyuncu fotoğrafı

Απόστολος Σουγκλάκος

Angelos, The Strangler

👤

Νίκος Καραγεώργης

Cop #2

Στέλλα Μπονάτσου oyuncu fotoğrafı

Στέλλα Μπονάτσου

👤

Agapios Anagnostakis

👤

Anna Dessinioti

👤

Αλέξανδρος Διαμαντής

Disco Singer

👤

Jeni Hiloudaki

Prostitute At Sygrou Avenue

👤

Karmen

Transsexual prostitude

👤

Yianna Katsilianou

PLATFORM BİLGİSİ

Ο στραγγαλιστής της Συγγρού şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

Ο στραγγαλιστής της Συγγρού HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Ο στραγγαλιστής της Συγγρού şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

Ο στραγγαλιστής της Συγγρού NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Ο στραγγαλιστής της Συγγρού şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

Ο στραγγαλιστής της Συγγρού AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Ο στραγγαλιστής της Συγγρού şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

Ο στραγγαλιστής της Συγγρού DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Ο στραγγαλιστής της Συγγρού şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Ο στραγγαλιστής της Συγγρού hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Ο στραγγαλιστής της Συγγρού Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Ο στραγγαλιστής της Συγγρού Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Ο στραγγαλιστής της Συγγρού Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Ο στραγγαλιστής της Συγγρού ne zaman çıktı? +

12.04.1989 tarihinde yayına girdi.

Ο στραγγαλιστής της Συγγρού kaç dakika/bölüm? +

1s 30dk sürmektedir.

Ο στραγγαλιστής της Συγγρού ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Ο στραγγαλιστής της Συγγρού gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```