```
Holding the Sun film posteri
Film 📅 2013 ⏱️ 15dk

Holding the Sun

🎬 YönetmenDwayne Cameron
✍️ SenaristDwayne Cameron
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi01.01.2013
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıDancing Mind Films
🌍 Yapım ÜlkesiNew Zealand

OYUNCULAR

Dwayne Cameron oyuncu fotoğrafı

Dwayne Cameron

Matthew Archview

👤

Sarah James

Mother on Street

William Davis oyuncu fotoğrafı

William Davis

Maori Father

👤

Mosi Alao

Maori Son

👤

John Clarke

Boss

👤

Thomas Mullins

The Son

PLATFORM BİLGİSİ

Holding the Sun şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

HOLDING THE SUN HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Holding the Sun şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

HOLDING THE SUN NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Holding the Sun şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

HOLDING THE SUN AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Holding the Sun şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

HOLDING THE SUN DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Holding the Sun şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Holding the Sun hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Holding the Sun Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Holding the Sun Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Holding the Sun Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Holding the Sun ne zaman çıktı? +

01.01.2013 tarihinde yayına girdi.

Holding the Sun kaç dakika/bölüm? +

15dk sürmektedir.

Holding the Sun ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Holding the Sun gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```