GO! Vive a tu Manera backdrop
```
GO! Vive a tu Manera dizi posteri
Dizi 📅 2019 ⭐ 8.6 IMDB (84 oy) ⏱️ 40dk

GO! Vive a tu Manera

Dram
👤 YaratıcıSebastian Mellino
🌍 Orijinal Dilİspanyolca
📅 Yayın Tarihi22.02.2019
📡 DurumCanceled
📺 Sezon2 Sezon / 30 Bölüm
📡 KanalNetflix
🏢 YapımcıKuarzo Entertainment Argentina, Onceloops Media
🌍 Yapım ÜlkesiArgentina

OYUNCULAR

Pilar Pascual oyuncu fotoğrafı

Pilar Pascual

Mía

José Giménez-Zapiola oyuncu fotoğrafı

José Giménez-Zapiola

Álvaro

Renata Toscano Bruzón oyuncu fotoğrafı

Renata Toscano Bruzón

Lupe

Santiago Saez oyuncu fotoğrafı

Santiago Saez

Juanma

Gastón Ricaud oyuncu fotoğrafı

Gastón Ricaud

Ramiro

Simón Hempe oyuncu fotoğrafı

Simón Hempe

Federico

Carolina Domenech oyuncu fotoğrafı

Carolina Domenech

Lola

Manuel Ramos oyuncu fotoğrafı

Manuel Ramos

Tobias

TÜRKİYE'DE NEREDE İZLENİR?

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

GO! VIVE A TU MANERA HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

GO! Vive a tu Manera dizisini Türkiye'de Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. 2019 yılında yayına giren IMDB'de 8.6/10 puan alan bu dizi, Türkiye'deki streaming platformlarında yerini almıştır.

GO! Vive a tu Manera izlemek için Netflix aboneliğinizin olması yeterlidir. Yaratıcısı Sebastian Mellino olan bu yapım, Argentina yapımıdır.

GO! VIVE A TU MANERA NETFLIX'TE VAR MI?

Evet, GO! Vive a tu Manera Netflix Türkiye'de mevcut. Netflix üyeliğinizle hemen izleyebilirsiniz.

GO! VIVE A TU MANERA AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, GO! Vive a tu Manera şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

GO! VIVE A TU MANERA DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, GO! Vive a tu Manera şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

Netflix Türkiye kataloğunu incelemek için tıklayın. Tüm platformları karşılaştırmak için platform karşılaştırma sayfamıza göz atın.

SIK SORULAN SORULAR

GO! Vive a tu Manera hangi platformda izlenir? +

GO! Vive a tu Manera, Türkiye'de Netflix üzerinden izlenebilir.

GO! Vive a tu Manera Netflix'te var mı? +

Evet, GO! Vive a tu Manera Netflix Türkiye'de mevcut.

GO! Vive a tu Manera Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

GO! Vive a tu Manera Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

GO! Vive a tu Manera ne zaman çıktı? +

22.02.2019 tarihinde yayına girdi.

GO! Vive a tu Manera kaç dakika/bölüm? +

40dk sürmektedir.

GO! Vive a tu Manera ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

GO! Vive a tu Manera gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

NETFLIX'DAN İZLEYEBİLECEKLERİNİZ

Netflix üzerinde öne çıkan diğer içerikler:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```