Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi backdrop
```
Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi dizi posteri
Dizi 📅 2021 ⭐ 7.4 IMDB (77 oy) ⏱️ 30dk

Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi

BelgeselKomedi

Martin Scorsese ile sohbet eden alaycı yazar, mizah ustası ve hikâye anlatıcısı Fran Lebowitz'in olağanüstü zihninde ve New York sokaklarında dolaşmaya hazır olun.

🔤 Orijinal AdıPretend It's a City
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi08.01.2021
📡 DurumEnded
📺 Sezon1 Sezon / 7 Bölüm
📡 KanalNetflix
🌍 Yapım ÜlkesiUnited States of America

OYUNCULAR

Fran Lebowitz oyuncu fotoğrafı

Fran Lebowitz

Self

Martin Scorsese oyuncu fotoğrafı

Martin Scorsese

Self

Spike Lee oyuncu fotoğrafı

Spike Lee

Self

Alec Baldwin oyuncu fotoğrafı

Alec Baldwin

Self

TÜRKİYE'DE NEREDE İZLENİR?

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

FRAN LEBOWITZ: BIR YAZARıN PORTRESI HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi dizisini Türkiye'de Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. 2021 yılında yayına giren IMDB'de 7.4/10 puan alan bu dizi, Türkiye'deki streaming platformlarında yerini almıştır.

Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi izlemek için Netflix aboneliğinizin olması yeterlidir.

FRAN LEBOWITZ: BIR YAZARıN PORTRESI NETFLIX'TE VAR MI?

Evet, Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi Netflix Türkiye'de mevcut. Netflix üyeliğinizle hemen izleyebilirsiniz.

FRAN LEBOWITZ: BIR YAZARıN PORTRESI AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

FRAN LEBOWITZ: BIR YAZARıN PORTRESI DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

Netflix Türkiye kataloğunu incelemek için tıklayın. Tüm platformları karşılaştırmak için platform karşılaştırma sayfamıza göz atın.

SIK SORULAN SORULAR

Pretend It's a City Türkçe adı ne? +

"Pretend It's a City" filminin Türkçe adı "Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi"dir. Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi Netflix üzerinden izlenebilir.

Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi hangi platformda izlenir? +

Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi, Türkiye'de Netflix üzerinden izlenebilir.

Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi Netflix'te var mı? +

Evet, Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi Netflix Türkiye'de mevcut.

Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi ne zaman çıktı? +

08.01.2021 tarihinde yayına girdi.

Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi kaç dakika/bölüm? +

30dk sürmektedir.

Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

NETFLIX'DAN İZLEYEBİLECEKLERİNİZ

Netflix üzerinde öne çıkan diğer içerikler:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```