Flower Girl backdrop
```
Flower Girl film posteri
Film 📅 2025 ⭐ 9.0 IMDB (1 oy) ⏱️ 1s 14dk

Flower Girl

KomediFantastik
🎬 YönetmenFatrick Tabada
✍️ SenaristFatrick Tabada
🌍 Orijinal DilTL
📅 Yayın Tarihi18.06.2025
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıThe IdeaFirst Company, CreaZion Studios, Octobertrain Films
🌍 Yapım ÜlkesiPhilippines

OYUNCULAR

Sue Ramirez oyuncu fotoğrafı

Sue Ramirez

Ena

KaladKaren oyuncu fotoğrafı

KaladKaren

Amanda

👤

Maxie Andreison

Mel

Martin del Rosario oyuncu fotoğrafı

Martin del Rosario

Robert

Jameson Blake oyuncu fotoğrafı

Jameson Blake

Dick

Donna Cariaga oyuncu fotoğrafı

Donna Cariaga

Rhea

Mae Paner oyuncu fotoğrafı

Mae Paner

NovaGina

Mosang oyuncu fotoğrafı

Mosang

Dra. Mika

Iana Bernardez oyuncu fotoğrafı

Iana Bernardez

New Talent

👤

Angel Galang

Lyka

TÜRKİYE'DE NEREDE İZLENİR?

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

FLOWER GIRL HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Flower Girl filmini Türkiye'de Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. 2025 yılında yayına giren IMDB'de 9.0/10 puan alan bu film, Türkiye'deki streaming platformlarında yerini almıştır.

Flower Girl izlemek için Netflix aboneliğinizin olması yeterlidir. Yönetmeni Fatrick Tabada olan bu yapım, Philippines yapımıdır.

FLOWER GIRL NETFLIX'TE VAR MI?

Evet, Flower Girl Netflix Türkiye'de mevcut. Netflix üyeliğinizle hemen izleyebilirsiniz.

FLOWER GIRL AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Flower Girl şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

FLOWER GIRL DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Flower Girl şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

Netflix Türkiye kataloğunu incelemek için tıklayın. Tüm platformları karşılaştırmak için platform karşılaştırma sayfamıza göz atın.

SIK SORULAN SORULAR

Flower Girl hangi platformda izlenir? +

Flower Girl, Türkiye'de Netflix üzerinden izlenebilir.

Flower Girl Netflix'te var mı? +

Evet, Flower Girl Netflix Türkiye'de mevcut.

Flower Girl Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Flower Girl Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Flower Girl ne zaman çıktı? +

18.06.2025 tarihinde yayına girdi.

Flower Girl kaç dakika/bölüm? +

1s 14dk sürmektedir.

Flower Girl ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Flower Girl gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

NETFLIX'DAN İZLEYEBİLECEKLERİNİZ

Netflix üzerinde öne çıkan diğer içerikler:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```