Captains and the Kings backdrop
```
Captains and the Kings dizi posteri
Dizi 📅 1976 ⭐ 8.8 IMDB (4 oy) ⏱️ 1s 0dk

Captains and the Kings

Dram
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi30.09.1976
📡 DurumEnded
📺 Sezon1 Sezon / 8 Bölüm
📡 KanalNBC
🏢 YapımcıUniversal Television, Roy Huggins-Public Arts Productions
🌍 Yapım ÜlkesiUnited States of America

OYUNCULAR

Richard Jordan oyuncu fotoğrafı

Richard Jordan

Joseph Armagh

Harvey Jason oyuncu fotoğrafı

Harvey Jason

Harry Zieff

Patty Duke oyuncu fotoğrafı

Patty Duke

Bernadette Hennessey Armagh

Blair Brown oyuncu fotoğrafı

Blair Brown

Elizabeth Healey Hennessey

Robert Vaughn oyuncu fotoğrafı

Robert Vaughn

Charles Desmond

Perry King oyuncu fotoğrafı

Perry King

Rory Armagh

Katherine Crawford oyuncu fotoğrafı

Katherine Crawford

Mary Armagh

Jane Seymour oyuncu fotoğrafı

Jane Seymour

Marjorie Chisholm Armagh

Cynthia Sikes oyuncu fotoğrafı

Cynthia Sikes

Claudia

Charles Durning oyuncu fotoğrafı

Charles Durning

Ed Healey

PLATFORM BİLGİSİ

Captains and the Kings şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

CAPTAINS AND THE KINGS HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Captains and the Kings şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

CAPTAINS AND THE KINGS NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Captains and the Kings şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

CAPTAINS AND THE KINGS AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Captains and the Kings şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

CAPTAINS AND THE KINGS DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Captains and the Kings şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Captains and the Kings hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Captains and the Kings Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Captains and the Kings Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Captains and the Kings Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Captains and the Kings ne zaman çıktı? +

30.09.1976 tarihinde yayına girdi.

Captains and the Kings kaç dakika/bölüm? +

1s 0dk sürmektedir.

Captains and the Kings ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Captains and the Kings gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```