Callie & Son backdrop
```
Callie & Son film posteri
Film 📅 1981 ⭐ 6.8 IMDB (8 oy) ⏱️ 2s 22dk

Callie & Son

DramTV film
🎬 YönetmenWaris Hussein
✍️ SenaristThomas Thompson
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi01.01.1981
📡 DurumReleased
🏢 YapımcıRosilyn Heller Productions, Hemdale, City Films
🌍 Yapım ÜlkesiUnited States of America

OYUNCULAR

Lindsay Wagner oyuncu fotoğrafı

Lindsay Wagner

Callie Lord

Jameson Parker oyuncu fotoğrafı

Jameson Parker

Randy Bordeaux

Dabney Coleman oyuncu fotoğrafı

Dabney Coleman

Randall Bordeaux

Joy Garrett oyuncu fotoğrafı

Joy Garrett

Jeannie

Michelle Pfeiffer oyuncu fotoğrafı

Michelle Pfeiffer

Sue Lynn Bordeaux

James Sloyan oyuncu fotoğrafı

James Sloyan

Bubba Wrench

John Harkins oyuncu fotoğrafı

John Harkins

Arthur Cotham

Andrew Prine oyuncu fotoğrafı

Andrew Prine

Kimball Smythe

Richard McKenzie oyuncu fotoğrafı

Richard McKenzie

Donohue

Macon McCalman oyuncu fotoğrafı

Macon McCalman

Deacon

TÜRKİYE'DE NEREDE İZLENİR?

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

CALLIE & SON HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Callie & Son filmini Türkiye'de Artiflix üzerinden izleyebilirsiniz. 1981 yılında yayına giren IMDB'de 6.8/10 puan alan bu film, Türkiye'deki streaming platformlarında yerini almıştır.

Callie & Son izlemek için Artiflix aboneliğinizin olması yeterlidir. Yönetmeni Waris Hussein olan bu yapım, United States of America yapımıdır.

CALLIE & SON NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Callie & Son şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor. Artiflix üzerinden izleyebilirsiniz.

CALLIE & SON AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Callie & Son şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

CALLIE & SON DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Callie & Son şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

Tüm platformları karşılaştırmak için platform karşılaştırma sayfamıza göz atın.

SIK SORULAN SORULAR

Callie & Son hangi platformda izlenir? +

Callie & Son, Türkiye'de Artiflix üzerinden izlenebilir.

Callie & Son Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Callie & Son Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Callie & Son Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Callie & Son ne zaman çıktı? +

01.01.1981 tarihinde yayına girdi.

Callie & Son kaç dakika/bölüm? +

2s 22dk sürmektedir.

Callie & Son ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Callie & Son gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```