Blue Bayou backdrop
```
Blue Bayou film posteri
Film 📅 2021 ⭐ 7.4 IMDB (296 oy) ⏱️ 1s 57dk

Blue Bayou

Dram

Louisiana bataklığında büyümüş Koreli-Amerikalı bir adam ailesine bir hayat kurmak için çok çalışırken, evi olarak adlandırdığı tek ülkeden sınır dışı edilebileceğini keşfederken geçmişinin hayaletleriyle yüzleşmek zorundadır.

🎬 YönetmenJustin Chon
✍️ SenaristJustin Chon
🌍 Orijinal Dilİngilizce
📅 Yayın Tarihi10.09.2021
📡 DurumReleased
💵 Hasılat$750,000
🏢 YapımcıEntertainment One, MACRO, Focus Features
🌍 Yapım ÜlkesiCanada, United States of America

OYUNCULAR

Justin Chon oyuncu fotoğrafı

Justin Chon

Antonio LeBlanc

Alicia Vikander oyuncu fotoğrafı

Alicia Vikander

Kathy LeBlanc

Mark O'Brien oyuncu fotoğrafı

Mark O'Brien

Ace

Linh-Dan Pham oyuncu fotoğrafı

Linh-Dan Pham

Parker Nguyen

Sydney Kowalske oyuncu fotoğrafı

Sydney Kowalske

Jessie LeBlanc

Vondie Curtis-Hall oyuncu fotoğrafı

Vondie Curtis-Hall

Barry Boucher

Emory Cohen oyuncu fotoğrafı

Emory Cohen

Denny

Geraldine Singer oyuncu fotoğrafı

Geraldine Singer

Dawn Landry

👤

Toby Vitrano

Merk

Altonio Jackson oyuncu fotoğrafı

Altonio Jackson

Quentin

PLATFORM BİLGİSİ

Blue Bayou şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

BLUE BAYOU HANGİ PLATFORMDA İZLENİR?

Blue Bayou şu an Türkiye'deki hiçbir streaming platformunda mevcut değil.

BLUE BAYOU NETFLIX'TE VAR MI?

Hayır, Blue Bayou şu an Netflix Türkiye'de bulunmuyor.

BLUE BAYOU AMAZON PRIME'DA VAR MI?

Hayır, Blue Bayou şu an Amazon Prime Video Türkiye'de yok.

BLUE BAYOU DISNEY PLUS'TA VAR MI?

Hayır, Blue Bayou şu an Disney+ Türkiye'de bulunmuyor.

SIK SORULAN SORULAR

Blue Bayou hangi platformda izlenir? +

Şu an Türkiye'deki streaming platformlarında mevcut değil.

Blue Bayou Netflix'te var mı? +

Hayır, şu an Netflix Türkiye'de yok.

Blue Bayou Prime Video'da var mı? +

Hayır, şu an Prime Video Türkiye'de yok.

Blue Bayou Disney+'da var mı? +

Hayır, şu an Disney+ Türkiye'de yok.

Blue Bayou ne zaman çıktı? +

10.09.2021 tarihinde yayına girdi.

Blue Bayou kaç dakika/bölüm? +

1s 57dk sürmektedir.

Blue Bayou ücretsiz izlenir mi? +

Şu an yalnızca ücretli platformlarda mevcut.

BENZER İÇERİKLER

Blue Bayou gibi içerikler arıyorsanız bunlara göz atın:

📢 Reklam Alanı — Google AdSense

KULLANICI YORUMLARI

Yorum yapmak için giriş yap

Giriş Yap

Henüz yorum yok. İlk yorumu sen yap!

```